#12.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 12.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-12

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 12.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki ZOSTAŃ PRAWDZIWYM DETEKTYWEM [-50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #348: Promocja na ebooki ZOSTAŃ PRAWDZIWYM DETEKTYWEM [-50%]. Ruszyła ona 08.06.19 i potrwa do 14.06.19. Można w niej nabyć 92 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Agentka RD95 melduje się!
Ebook Stąd nie widać gwiazd
Ebook Afgański łącznik

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie. Autorstwo Dan Ariely nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 348 stron.

Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie

Czytaj podobne  #03.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Złota klatka, Camilla Läckberg, 400 stron
  2. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  3. Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe, Elżbieta Turlej, 230 stron

Ebook Złota klatka
Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
Ebook Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Pod szkarłatnym niebem. Jest to nowy ebook autorstwa Mark Sullivan. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 434 stron.

Pod szkarłatnym niebem
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Akita. Matka Boża Japońska, Zygmunt Kwiatkowski SJ, 160 stron
  2. Na skraju piekła. Opowiadania i reportaże z Kresów, Agnieszka Lewandowska-Kąkol, 256 stron
  3. Przeznaczenie i pierwszy pocałunek, Kasie West, 415 stron

Ebook Akita. Matka Boża Japońska
Ebook Na skraju piekła. Opowiadania i reportaże z Kresów
Ebook Przeznaczenie i pierwszy pocałunek

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #30.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu