#12.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 12.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-12

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 12.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Ebooki z dużą dawką napięcia! [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #874: Promocja na ebooki Ebooki z dużą dawką napięcia! [-55%]. Ruszyła ona 07.08.19 i potrwa do 13.08.19. Można w niej nabyć 32 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Krytyczny moment
Ebook Był sobie szpieg
Ebook Czekając na śmierć

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Drwal. Miłość, która narodziła się z natury. Autorstwo K.N.Haner nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 304 stron.

Drwal. Miłość, która narodziła się z natury

Czytaj podobne  #27.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 352 stron
  2. Likwidatorzy Czarnobyla, Paweł Sekuła, 264 stron
  3. Duchowni o duchownych, Artur Nowak, 200 stron

Ebook Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie
Ebook Likwidatorzy Czarnobyla
Ebook Duchowni o duchownych

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Programming Kubernetes. Developing Cloud-Native Applications. Jest to nowy ebook autorstwa Michael Hausenblas, Stefan Schimanski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 272 stron.

Programming Kubernetes. Developing Cloud-Native Applications
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. ABC CorelDRAW 2018 PL, Roland Zimek, 312 stron
  2. Szczury Wrocławia. Szpital, Robert J. Szmidt, 234 stron
  3. Praktyczne projekty sieciowe, Paweł Zaręba, 288 stron

Ebook ABC CorelDRAW 2018 PL
Ebook Szczury Wrocławia. Szpital
Ebook Praktyczne projekty sieciowe

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu