#13.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 13.01.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-01-13

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 13.01.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Dusze miast [do -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #39: Dusze miast [do -50%]. Ruszyła ona 12.01.19 i potrwa do 18.01.19. Można w niej nabyć 6 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Hawana. Podzwrotnikowe delirium
Ebook Mekka. Święte miasto
Ebook Saloniki. Miasto duchów. Chrześcijanie, muzułmanie i żydzi w latach 14301950

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Algorytmy. Wydanie IV. Autorstwo Robert Sedgewick, Kevin Wayne nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 952 stron.

Algorytmy. Wydanie IV

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów, Robert C. Martin, 386 stron
  2. Sztuka obsługi penisa, Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski, 360 stron
  3. Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II, David Allen, 424 stron
Czytaj podobne  #15.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów
Ebook Sztuka obsługi penisa
Ebook Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Księga Monelli. Le livre de Monelle. Jest to nowy ebook autorstwa Marcel Schwob. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 230 stron.

Księga Monelli. Le livre de Monelle
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Różaniec. Przyczynek do jego historii i znaczenia, Ks. Marian Nassalski, 74 stron
  2. Tablice informatyczne. C#. Wydanie III, Krzysztof Rychlicki-Kicior, 8 stron
  3. Tablice informatyczne. Linux. Wydanie IV, Radosław Sokół, 6 stron

Ebook Różaniec. Przyczynek do jego historii i znaczenia
Ebook Tablice informatyczne. C#. Wydanie III
Ebook Tablice informatyczne. Linux. Wydanie IV

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu