#13.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 13.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-13

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 13.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja WYGODNICTWO ALBATROS [TOP50 -35%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #99: WYGODNICTWO ALBATROS [TOP50 -35%]. Ruszyła ona 07.02.19 i potrwa do 13.02.19. Można w niej nabyć 50 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Ojciec chrzestny
Ebook To. Wydanie filmowe
Ebook Sekret, którego nie zdradzę

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Plemię mentorów. Autorstwo Timothy Ferriss nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 628 stron.

Plemię mentorów

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Algorytmy. Ilustrowany przewodnik, Aditya Bhargava, 256 stron
  2. 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?, Kevin Kruse, 208 stron
  3. Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania , Stephen Hawking, 224 stron
Czytaj podobne  #27.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Algorytmy. Ilustrowany przewodnik
Ebook 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?
Ebook Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły. Jest to nowy ebook autorstwa Ken Blanchard, Donald Carew, Eunice Parisi-Carew. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 124 stron.

Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Spełnione marzenia. Ella i Micha, Jessica Sorensen, 310 stron
  2. Między Placem Bohaterów a Rechnitz, Monika Muskała, 440 stron
  3. Wypracowania – Eliza Orzeszkowa “Nad Niemnem” część II, praca zbiorowa, 31 stron

Ebook Spełnione marzenia. Ella i Micha
Ebook Między Placem Bohaterów a Rechnitz
Ebook Wypracowania - Eliza Orzeszkowa "Nad Niemnem" część II

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu