#13.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 13.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-13

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 13.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja ARDUINO VS. RASPBERRY PI [do -60%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #213: ARDUINO VS. RASPBERRY PI [do -60%]. Ruszyła ona 11.03.19 i potrwa do 17.03.19. Można w niej nabyć 46 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Raspberry Pi. Przewodnik użytkownika. Wydanie III
Ebook Raspberry Pi Cookbook. Software and Hardware Problems and Solutions. 2nd Edition
Ebook Programowanie robotów. Sterowanie pracą robotów autonomicznych

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza. Autorstwo Dominik Szczepański nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 464 stron.

Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza

Czytaj podobne  #07.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1, Jakub Szamałek, 448 stron
  2. Napij się i zadzwoń do mnie, Penelope Ward, 288 stron
  3. Becoming. Moja historia, Michelle Obama , 520 stron

Ebook Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1
Ebook Napij się i zadzwoń do mnie
Ebook Becoming. Moja historia

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Tam gdzie jesteś. Jest to nowy ebook autorstwa Tomasz Betcher. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 192 stron.

Tam gdzie jesteś
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Gwiazda. Wszystkie światła na Chloe. Tom 1, Holly Webb, 70 stron
  2. Dziennik Beatrycze, Ewa Dudziec, 37 stron
  3. Pasażerski transport regionalny, Tomasz Kwarciński, Elżbieta Załoga, 220 stron

Ebook Gwiazda. Wszystkie światła na Chloe. Tom 1
Ebook Dziennik Beatrycze
Ebook Pasażerski transport regionalny

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #06.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu