#13.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 13.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-05-13

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 13.05.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych?

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #106: Promocja na ebooki Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych?. Ruszyła ona 09.05.19 i potrwa do 15.05.19. Można w niej nabyć 3 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie
Ebook Potęga irracjonalności. Ukryte siły, które wpływają na nasze decyzje
Ebook Grosz do grosza. Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji. Autorstwo S.J. Scott nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 160 stron.

Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji

Czytaj podobne  #21.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Wy wszyscy moi Ja, Miłosz Brzeziński, 471 stron
  2. Stranger Things. Mroczne umysły, Gwenda Bond, 350 stron
  3. Krew świętego, Sebastien de Castell, 552 stron

Ebook Wy wszyscy moi Ja
Ebook Stranger Things. Mroczne umysły
Ebook Krew świętego

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook GarIngawi Wyspa Szczęśliwa Tom 3. Jest to nowy ebook autorstwa Anna Borkowska. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 256 stron.

GarIngawi Wyspa Szczęśliwa Tom 3
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Leadership ToolBox. Narzędzia nowoczesnego menedżera, Robert St. Bokacki, 232 stron
  2. Tron Cezara, Steven Saylor, 384 stron
  3. Programming TypeScript. Making Your JavaScript Applications Scale, Boris Cherny, 322 stron

Ebook Leadership ToolBox. Narzędzia nowoczesnego menedżera
Ebook Tron Cezara
Ebook Programming TypeScript. Making Your JavaScript Applications Scale

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #05.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu