#13.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 13.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-13

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 13.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki CZWARTA STRONA / Nowości z 2019 roku [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #617: Promocja na ebooki CZWARTA STRONA / Nowości z 2019 roku [-45%]. Ruszyła ona 09.07.19 i potrwa do 15.07.19. Można w niej nabyć 32 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Prawdy i tajemnice
Ebook No, Asiu!
Ebook Punkt widzenia

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Niebezpieczna gra. Autorstwo Emilia Wituszyńska nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 312 stron.

Niebezpieczna gra

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #08.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Fast Languages. Szybka nauka języków obcych, Mateusz Grzesiak, 240 stron
  2. Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 352 stron
  3. Leonardo da Vinci, Walter Isaacson, 630 stron

Ebook Fast Languages. Szybka nauka języków obcych
Ebook Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie
Ebook Leonardo da Vinci

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Mój świat na talerzu. Jest to nowy ebook autorstwa Hanna Lis. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 387 stron.

Mój świat na talerzu
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Zautomatyzuj swoją firmę z Pythonem. Praktyczne rozwiązania dla firmowej sieci, Bassem Aly, 320 stron
  2. FOX, Frederick Forsyth, 352 stron
  3. Hajmdal. Tom 3. Bunt, Dariusz Domagalski, 296 stron

Ebook Zautomatyzuj swoją firmę z Pythonem. Praktyczne rozwiązania dla firmowej sieci
Ebook FOX
Ebook Hajmdal. Tom 3. Bunt

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu