#13.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 13.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-13

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 13.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki NOVAE RES [kryminały -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #904: Promocja na ebooki NOVAE RES [kryminały -50%]. Ruszyła ona 10.08.19 i potrwa do 16.08.19. Można w niej nabyć 47 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Dziedzictwo
Ebook Święta trójca
Ebook ASSA

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Leonardo da Vinci. Autorstwo Walter Isaacson nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 630 stron.

Leonardo da Vinci

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #17.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Dzikie Dziecko Miłości, Aneta Jadowska, 528 stron
  2. Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 352 stron
  3. Zbuntowane serce, Penelope Ward, Vi Keeland, 272 stron

Ebook Dzikie Dziecko Miłości
Ebook Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie
Ebook Zbuntowane serce

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Po kalifacie. Nowa wojna w Syrii. Jest to nowy ebook autorstwa Paweł Pieniążek. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 232 stron.

Po kalifacie. Nowa wojna w Syrii
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Odcień północy, L.J. Shen, 318 stron
  2. Access 2019 PL. Biblia, Michael Alexander, Richard Kusleika, 920 stron
  3. Zarządzanie projektami dla bystrzaków. Wydanie V, Stanley E. Portny, 424 stron

Ebook Odcień północy
Ebook Access 2019 PL. Biblia
Ebook Zarządzanie projektami dla bystrzaków. Wydanie V

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu