#13.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 13.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-13

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 13.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Rozwiń skrzydła w biznesie! [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1208: Promocja na ebooki Rozwiń skrzydła w biznesie! [-55%]. Ruszyła ona 13.09.19 i potrwa do 19.09.19. Można w niej nabyć 79 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Strategia sukcesu firmy. Jak: - zaplanować rozwój swojej firmy? -osiągnąć satysfakcjonujące zyski? - profesjonalnie zarządzać czasem? - świadomie realizować założone cele?
Ebook Inteligentne oszczędzanie. Jak wykorzystać sprawdzone sposoby oszczędzania i świadomie rozporządzać swoimi pieniędzmi?
Ebook Umysł sprzedawcy. Jak w ciągu 21 dni zwielokrotnić swoje zyski ze sprzedaży bezpośredniej?

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Sapiens. Od zwierząt do bogów. Autorstwo Yuval Noah Harari nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 544 stron.

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Czytaj podobne  #07.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Grzechy Sevina, Penelope Ward, 304 stron
  2. Harry Hole (#12). Nóż, Jo Nesb, 464 stron
  3. Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, Christel Petitcollin, 232 stron

Ebook Grzechy Sevina
Ebook Harry Hole (#12). Nóż
Ebook Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook ABC Excel 2019 PL. Jest to nowy ebook autorstwa Witold Wrotek. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 352 stron.

ABC Excel 2019 PL
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Homes of the Homeless. A Study of Life in Crisis, Inga B. Kuźma, 212 stron
  2. Zakupy w przedsiębiorstwie, Wojciech Budzyński, 220 stron
  3. Wakacje w Trzeciej Rzeszy. Narodziny faszyzmu oczami zwykłych ludzi, Julia Boyd, 480 stron

Ebook Homes of the Homeless. A Study of Life in Crisis
Ebook Zakupy w przedsiębiorstwie
Ebook Wakacje w Trzeciej Rzeszy. Narodziny faszyzmu oczami zwykłych ludzi

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #21.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu