#13.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 13.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-13

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 13.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Bestsellery Adama Szustaka OP / -35%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2017: Promocja na ebooki Bestsellery Adama Szustaka OP / -35%. Ruszyła ona 10.12.19 i potrwa do 16.12.19. Można w niej nabyć 2 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Straszna książka
Ebook Szusta rano. Przedkawowy pandowo-filozoficzno-śmieszno-filmowy codziennik motywacyjny

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II. Autorstwo Steve Krug nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 216 stron.

Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II

Czytaj podobne  #15.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty, Robert C. Martin, 424 stron
  2. Księgi Jakubowe, Olga Tokarczuk, 912 stron
  3. Zarabiaj tyle, ile jesteś wart. Zmaksymalizuj swoje przychody już teraz, Brian Tracy, 192 stron

Ebook Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty
Ebook Księgi Jakubowe
Ebook Zarabiaj tyle, ile jesteś wart. Zmaksymalizuj swoje przychody już teraz

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Christo Stoiczkow. Autobiografia. Jest to nowy ebook autorstwa Christo Stoiczkow; Władimir Pamukow. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 560 stron.

Christo Stoiczkow. Autobiografia
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Dopóki nie zajdzie słońce cz. 2, Ewa Pirce, 298 stron
  2. Zapomniani artyści II Rzeczypospolitej, Marek Teler, 264 stron
  3. Sketches of Young Gentlemen, Charles Dickens, 56 stron

Ebook Dopóki nie zajdzie słońce cz. 2
Ebook Zapomniani artyści II Rzeczypospolitej
Ebook Sketches of Young Gentlemen

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #20.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu