#14.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 14.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-14

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 14.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja LITERATURA, KTÓRĄ MUSISZ PRZECZYTAĆ!  [do -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #226: LITERATURA, KTÓRĄ MUSISZ PRZECZYTAĆ! [do -50%]. Ruszyła ona 14.03.19 i potrwa do 20.03.19. Można w niej nabyć 64 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Grażyna Hase Miłość moda sztuka
Ebook Wieczorny wiatr
Ebook Tajemnice Rutherford Park

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5. Autorstwo T.M. Frazier nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 112 stron.

Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #30.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Król bez skrupułów, Meghan March, 232 stron
  2. Internat, Serhij Żadan, 288 stron
  3. Cisza białego miasta, Eva Garcia Saenz de Urturi, 576 stron

Ebook Król bez skrupułów
Ebook Internat
Ebook Cisza białego miasta

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Wybrane modele statystyczne w analizie rynków ekonomicznych i kapitałowych w warunkach konwergencji gospodarczej. Jest to nowy ebook autorstwa Włodzimierz Szkutnik. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 158 stron.

Wybrane modele statystyczne w analizie rynków ekonomicznych i kapitałowych w warunkach konwergencji gospodarczej
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. World of Warcraft: Przez Mroczny Portal, Christie Golden, Aaron Rosenberg, 303 stron
  2. Staropolskie kobiety władzy w historiografii polskiej doby zaborów, Ewa Janeczek-Jabłońska, 365 stron
  3. UX Design. Projektowanie aplikacji dla urządzeń mobilnych, Pablo Perea, Pau Giner, 304 stron

Ebook World of Warcraft: Przez Mroczny Portal
Ebook Staropolskie kobiety władzy w historiografii polskiej doby zaborów
Ebook UX Design. Projektowanie aplikacji dla urządzeń mobilnych

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu