#14.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 14.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-14

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 14.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki WYD. CZARNE [seria amerykańska]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #891: Promocja na ebooki WYD. CZARNE [seria amerykańska]. Ruszyła ona 09.08.19 i potrwa do 15.08.19. Można w niej nabyć 38 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Zbawienie na Sand Mountain. Nabożeństwa z wężami w południowych Appalachach
Ebook Listy
Ebook Respect. Życie Arethy Franklin

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Sapiens. Od zwierząt do bogów. Autorstwo Yuval Noah Harari nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 544 stron.

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Czytaj podobne  #15.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Zamrożone płomienie. Trylogia OXEN. cz. 3, Jens Henrik Jensen, 568 stron
  2. Java. Kompendium programisty. Wydanie X, Herbert Schildt, 1152 stron
  3. Obcym alfabetem. Jak ludzie Kremla i PiS zagrali podsłuchami, Grzegorz Rzeczkowski, 241 stron

Ebook Zamrożone płomienie. Trylogia OXEN. cz. 3
Ebook Java. Kompendium programisty. Wydanie X
Ebook Obcym alfabetem. Jak ludzie Kremla i PiS zagrali podsłuchami

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Organizacja ruchu kolejowego. Jest to nowy ebook autorstwa Marianna Jacyna, Piotr Gołębiowski, Mirosław Krześniak, Janusz Szkopiński. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 350 stron.

Organizacja ruchu kolejowego
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Don Juan, E.T.A. Hoffmann, 57 stron
  2. Marrakesz. Michelin. Wydanie 1, praca zbiorowa, 128 stron
  3. Potęga dobrej komunikacji w zespole, Edgar H. Schein, 144 stron

Ebook Don Juan
Ebook Marrakesz. Michelin. Wydanie 1
Ebook Potęga dobrej komunikacji w zespole

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #26.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu