#14.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 14.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-14

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 14.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Literatura młodzieżowa Wydawnictwa Rebis [do -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1164: Promocja na ebooki Literatura młodzieżowa Wydawnictwa Rebis [do -50%]. Ruszyła ona 09.09.19 i potrwa do 15.09.19. Można w niej nabyć 12 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook SKAM Sezon 3: Isak
Ebook Monument 14 (#1). Monument 14. Odcięci od świata
Ebook Archie Greene (Tom 1). Archie Greene i sekret czarodzieja

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Java. Kompendium programisty. Wydanie X. Autorstwo Herbert Schildt nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 1152 stron.

Java. Kompendium programisty. Wydanie X

Czytaj podobne  #02.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały, Joanna Faber, Julie King, 384 stron
  2. Niesamowite przygody Kavaliera i Claya, Michael Chabon, 692 stron
  3. Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo, Brian Tracy, 320 stron

Ebook Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Ebook Niesamowite przygody Kavaliera i Claya
Ebook Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Niezwykli patroni ulic Warszawy. Jest to nowy ebook autorstwa Kordian Kuczma. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 272 stron.

Niezwykli patroni ulic Warszawy
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Wywiad z historią, Oriana Fallaci, 720 stron
  2. Kobiety Solidarności, Marta Dzido, 240 stron
  3. EWA, William Paul Young, 296 stron

Ebook Wywiad z historią
Ebook Kobiety Solidarności
Ebook EWA

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Czytaj podobne  #28.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu