#14.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 14.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-14

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 14.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Wydawnictwo PURANA / -50%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2016: Promocja na ebooki Wydawnictwo PURANA / -50%. Ruszyła ona 10.12.19 i potrwa do 16.12.19. Można w niej nabyć 16 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Jak zwierzęta przeżywają żałobę?
Ebook Zakazana Archeologia
Ebook  Hormony Ciało ludzkie oczami terapeutki medycyny komplementarnej

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Duch w sieci. Moje przygody jako najbardziej poszukiwanego hakera wszech czasów. Autorstwo Kevin Mitnick (Author), Steve Wozniak (Foreword), William L. Simon (Contributor) nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 432 stron.

Duch w sieci. Moje przygody jako najbardziej poszukiwanego hakera wszech czasów

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #01.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Opowiadania bizarne, Olga Tokarczuk, 256 stron
  2. Kolejne 365 dni, Blanka Lipińska, 448 stron
  3. Prowadź swój pług przez kości umarłych, Olga Tokarczuk, 318 stron

Ebook Opowiadania bizarne
Ebook Kolejne 365 dni
Ebook Prowadź swój pług przez kości umarłych

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Tajemnice dzieł sztuki. Jest to nowy ebook autorstwa Przemysław Barszcz, Joanna Łenyk-Barszcz. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 272 stron.

Tajemnice dzieł sztuki
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. (Bez)silna opiekunka, czyli polsko-niemiecka (bez)nadzieja, Barbara Bereżańska, 208 stron
  2. Excel 2019 PL. Biblia, Michael Alexander, Richard Kusleika, John Walkenbach, 968 stron
  3. Gotowanie dla geeków. Wydanie II, Jeff Potter, 462 stron

Ebook (Bez)silna opiekunka, czyli polsko-niemiecka (bez)nadzieja
Ebook Excel 2019 PL. Biblia
Ebook Gotowanie dla geeków. Wydanie II

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #28.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu