#15.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 15.01.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-01-15

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 15.01.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Sięgnij po poradniki i zacznij działać!

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #36: Sięgnij po poradniki i zacznij działać!. Ruszyła ona 10.01.19 i potrwa do 16.01.19. Można w niej nabyć 48 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Manufaktura codzienności
Ebook Schudnij z Kaizen
Ebook Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament. Autorstwo pod redakcją Macieja Dutko nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 800 stron.

Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #14.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu, Jocko Willink, Leif Babin, 304 stron
  2. Angielski – 10 ebooków , Katarzyna Frątczak, 192 stron
  3. Nowa historia ewolucji człowieka, Robin Dunbar, 254 stron

Ebook Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu
Ebook Angielski - 10 ebooków
Ebook Nowa historia ewolucji człowieka

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Lucinella. Jest to nowy ebook autorstwa Lore Segal. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 153 stron.

Lucinella
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!, Anna Makowska, 206 stron
  2. Python dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie IV, Tony Gaddis, 736 stron
  3. Microsoft Visual C# 2017 Krok po kroku, John Sharp, 936 stron

Ebook Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!
Ebook Python dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie IV
Ebook Microsoft Visual C# 2017 Krok po kroku

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #05.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu