#15.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 15.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-15

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 15.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Audiobooki dla dzieci [do -40%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #229: Audiobooki dla dzieci [do -40%]. Ruszyła ona 15.03.19 i potrwa do 21.03.19. Można w niej nabyć 0 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Biznes czyli sztuka budowania relacji. Autorstwo Miłosz Brzeziński nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 158 stron.

  Biznes czyli sztuka budowania relacji

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Sponsor. Tom 1, K.N. Haner, 512 stron
  2. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  3. Zdrowie na własne życzenie. Tom 3, Józef Słonecki, 250 stron
  Czytaj podobne  #23.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook Sponsor. Tom 1
  Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
  Ebook Zdrowie na własne życzenie. Tom 3

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Odblokuj się. Jest to nowy ebook autorstwa John Sharp. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 320 stron.

  Odblokuj się
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Organizacja jako system sieci zintegrowanych relacji komunikowania, Magdalena Zalewska-Turzyńska, 362 stron
  2. Charakterystyka czynników środowiska pracy operatora wózka widłowego, Waldemar Klucha, 17 stron
  3. Omówienie instruktażu stanowiskowego bhp kelnera, Waldemar Klucha, 24 stron

  Ebook Organizacja jako system sieci zintegrowanych relacji komunikowania
  Ebook Charakterystyka czynników środowiska pracy operatora wózka widłowego
  Ebook Omówienie instruktażu stanowiskowego bhp kelnera

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu