#15.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 15.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-15

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 15.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki DR MATEUSZ GRZESIAK [AUDIOBOOKI po 19,90zł]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1176: Promocja na ebooki DR MATEUSZ GRZESIAK [AUDIOBOOKI po 19,90zł]. Ruszyła ona 10.09.19 i potrwa do 16.09.19. Można w niej nabyć 4 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Ego-rcyzmy. Poznaj, czym jest i jak działa ego
Ebook Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipulacją
Ebook Success and Change

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Ring Girl. Autorstwo K.N. Haner nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 280 stron.

Ring Girl

Czytaj podobne  #25.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Ta, która musi umrzeć, David Lagercrantz, 400 stron
  2. Sapiens. Od zwierząt do bogów, Yuval Noah Harari, 544 stron
  3. Java. Kompendium programisty. Wydanie X, Herbert Schildt, 1152 stron

Ebook Ta, która musi umrzeć
Ebook Sapiens. Od zwierząt do bogów
Ebook Java. Kompendium programisty. Wydanie X

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Punkt uderzenia. Jest to nowy ebook autorstwa Marko Kloos. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 384 stron.

Punkt uderzenia
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Indianie i blade twarze, Jarosław Wojtczak, 400 stron
  2. Natarcie, Marko Kloos, 416 stron
  3. Kolorowy szalik, Barbara Kosmowska, 120 stron

Ebook Indianie i blade twarze
Ebook Natarcie
Ebook Kolorowy szalik

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu