#15.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 15.11.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-11-15

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 15.11.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Poradniki Wydawnictwa W Drodze / -45%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1759: Promocja na ebooki Poradniki Wydawnictwa W Drodze / -45% . Ruszyła ona 13.11.19 i potrwa do 19.11.19. Można w niej nabyć 33 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Miłość i wychowanie
Ebook Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi
Ebook Zwalczyć negatywne myślenie

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Prawiek i inne czasy. Autorstwo Olga Tokarczuk nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 300 stron.

Prawiek i inne czasy

Czytaj podobne  #14.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko, Beata Błaszczyk, 288 stron
  2. Rysunkowy chłopak, K.N. Haner, 352 stron
  3. Ekonomia wdzięczności, Gary Vaynerchuk, 289 stron

Ebook English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko
Ebook Rysunkowy chłopak
Ebook Ekonomia wdzięczności

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Rainbow Valley. Jest to nowy ebook autorstwa Lucy Maud Montgomery. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 273 stron.

Rainbow Valley
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Armia Fryderyka Wielkiego, Curt Jany, 376 stron
  2. The Leavenworth Case, Anna Katharine Green, 378 stron
  3. Programowanie w języku Rust. Wydajność i bezpieczeństwo, Jim Blandy, Jason Orendorff, 576 stron

Ebook Armia Fryderyka Wielkiego
Ebook The Leavenworth Case
Ebook Programowanie w języku Rust. Wydajność i bezpieczeństwo

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #27.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu