#16.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 16.01.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-01-16

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 16.01.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Literatura młodzieżowa Wydawnictwa Harper Collins [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #45: Literatura młodzieżowa Wydawnictwa Harper Collins [-45%]. Ruszyła ona 15.01.19 i potrwa do 21.01.19. Można w niej nabyć 29 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Sieci komputerowe. Ujęcie całościowe. Wydanie VII. Autorstwo James Kurose, Keith Ross nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 816 stron.

  Sieci komputerowe. Ujęcie całościowe. Wydanie VII

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Mistrz czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów, Robert C. Martin, 216 stron
  2. Plemię mentorów, Timothy Ferriss, 628 stron
  3. Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania, Al Sweigart, 560 stron
  Czytaj podobne  #26.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook Mistrz czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów
  Ebook Plemię mentorów
  Ebook Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Maleńka Dorrit. Wydanie dwujęzyczne. Jest to nowy ebook autorstwa Charles Dickens. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 1000 stron.

  Maleńka Dorrit. Wydanie dwujęzyczne
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Dozwolony użytek przedmiotów praw pokrewnych, Sławomir Tomczyk, 96 stron
  2. Dzieje inkwizycji hiszpańskiej, Nieznany, 289 stron
  3. Umowy zlecenia i inne umowy cywilnoprawne od 1 stycznia 2019, Praca zbiorowa, 180 stron

  Ebook Dozwolony użytek przedmiotów praw pokrewnych
  Ebook Dzieje inkwizycji hiszpańskiej
  Ebook Umowy zlecenia i inne umowy cywilnoprawne od 1 stycznia 2019

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu