#16.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 16.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-16

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 16.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO [Literatura]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #124: WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO [Literatura]. Ruszyła ona 15.02.19 i potrwa do 21.02.19. Można w niej nabyć 102 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Tadeusz Czapczyński (1884-1958). Pedagog - literaturoznawca - literat
Ebook Biografia i wojna. Metoda biograficzna w badaniu procesów społecznych. Wybór tekstów
Ebook Science fiction. Krótkie Wprowadzenie 13

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Biblia Ekumeniczna. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu z księgami deuterokanonicznymi. Autorstwo Towarzystwo Biblijne w Polsce nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 2408 stron.

Biblia Ekumeniczna. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu z księgami deuterokanonicznymi

Czytaj podobne  #29.04.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. # to o nas, Piotr C, 416 stron
  2. Sieci komputerowe. Ujęcie całościowe. Wydanie VII, James Kurose, Keith Ross, 816 stron
  3. Seria o komisarzu Williamie Wistingu (Tom 11.). Kod Kathariny, Jorn Lier Horst, 432 stron

Ebook # to o nas
Ebook Sieci komputerowe. Ujęcie całościowe. Wydanie VII
Ebook Seria o komisarzu Williamie Wistingu  (Tom 11.). Kod Kathariny

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Wykonywanie zadań służby bhp w szkole. Jest to nowy ebook autorstwa Michał Kowalski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 25 stron.

Wykonywanie zadań służby bhp w szkole
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Visual C# dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie IV, Tony Gaddis, 928 stron
  2. Nowe czasy. Przeminą smutne dni, Edyta Świętek, 384 stron
  3. Planeta Ziemia. Ekologia, Karolina Matoga, 160 stron

Ebook Visual C# dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie IV
Ebook Nowe czasy. Przeminą smutne dni
Ebook Planeta Ziemia. Ekologia

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #26.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu