#16.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 16.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-16

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 16.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Życie, zdrowie, uroda, kariera...

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #943: Promocja na ebooki Życie, zdrowie, uroda, kariera…. Ruszyła ona 14.08.19 i potrwa do 20.08.19. Można w niej nabyć 109 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Mutyzm wybiórczy w codzienności
Ebook Bez spiny, czyli nie ma czego się bać
Ebook Prokrastynacja. Odłóż odkładanie na zawsze

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Java. Kompendium programisty. Wydanie X. Autorstwo Herbert Schildt nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 1152 stron.

Java. Kompendium programisty. Wydanie X

Czytaj podobne  #15.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Zbuntowane serce, Penelope Ward, Vi Keeland, 272 stron
  2. Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo, Brian Tracy, 320 stron
  3. Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, Christel Petitcollin, 232 stron

Ebook Zbuntowane serce
Ebook Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo
Ebook Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Słodki dom. Jest to nowy ebook autorstwa Tillie Cole. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 352 stron.

Słodki dom
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Pan Samochodzik i… (Tom 3). Pan Samochodzik i skarb Atanaryka, Zbigniew Nienacki, 206 stron
  2. Uzurpator. Podwójne życie prałata Jankowskiego, Bożena Aksamit, Piotr Głuchowski, 712 stron
  3. Z Bogiem na Ty, Michał Sobczak, 182 stron

Ebook Pan Samochodzik i... (Tom 3). Pan Samochodzik i skarb Atanaryka
Ebook Uzurpator. Podwójne życie prałata Jankowskiego
Ebook Z Bogiem na Ty

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #19.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu