#16.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 16.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-16

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 16.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Słuchaj! [Audiobooki Wydawnictwa Rebis do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1231: Promocja na ebooki Słuchaj! [Audiobooki Wydawnictwa Rebis do -45%]. Ruszyła ona 16.09.19 i potrwa do 22.09.19. Można w niej nabyć 24 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Mentalista Hitlera
Ebook I tak wygrasz
Ebook Złodziejki czasu

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Zbuntowane serce. Autorstwo Penelope Ward, Vi Keeland nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 272 stron.

Zbuntowane serce

Czytaj podobne  #19.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Harry Hole (#12). Nóż, Jo Nesb, 464 stron
  2. Grzechy Sevina, Penelope Ward, 304 stron
  3. Imperium grzechu, Meghan March, 224 stron

Ebook Harry Hole (#12). Nóż
Ebook Grzechy Sevina
Ebook Imperium grzechu

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Wilkozacy. (#2). Krew z krwi. Jest to nowy ebook autorstwa Rafał Dębski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 328 stron.

Wilkozacy. (#2). Krew z krwi
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Cena przetrwania? SB wobec Tygodnika Powszechnego, Roman Graczyk, 496 stron
  2. Literatura polskiego średniowiecza. Leksykon, Teresa Michałowska, 934 stron
  3. Umiarkowana dieta paleo. Jak jeść zdrowo i nie zwariować, Leanne Ely, 272 stron

Ebook Cena przetrwania? SB wobec Tygodnika Powszechnego
Ebook Literatura polskiego średniowiecza. Leksykon
Ebook Umiarkowana dieta paleo. Jak jeść zdrowo i nie zwariować

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #01.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu