#16.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 16.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-16

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 16.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Wydawnictwo We Need Ya [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2068: Promocja na ebooki Wydawnictwo We Need Ya [-45%]. Ruszyła ona 15.12.19 i potrwa do 21.12.19. Można w niej nabyć 24 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Sadie
Ebook Książę Cieni
Ebook Odrodzeni

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Jak naprawić sprzęt elektroniczny. Poradnik dla nieelektronika. Wydanie II. Autorstwo Michael Jay Geier nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 416 stron.

Jak naprawić sprzęt elektroniczny. Poradnik dla nieelektronika. Wydanie II

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Sposób na Elfa, Marcin Pałasz, 160 stron
  2. Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, Christel Petitcollin, 232 stron
  3. Dom dzienny, dom nocny, Olga Tokarczuk, 390 stron
Czytaj podobne  #06.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Sposób na Elfa
Ebook Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Ebook Dom dzienny, dom nocny

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Sześć żyć i Cherry. Jest to nowy ebook autorstwa Maciej Trawnicki. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 117 stron.

Sześć żyć i Cherry
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Love and Other Stories, Anton Pavlovich Chekhov, 201 stron
  2. Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!, Łukasz Klinke, Arkadiusz Bartosiak, 455 stron
  3. Herr und Knecht, Lew N. Tolstoi, 80 stron

Ebook Love and Other Stories
Ebook Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!
Ebook Herr und Knecht

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu