#17.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 17.01.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-01-17

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 17.01.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Edward St. Aubyn

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #52: Edward St. Aubyn. Ruszyła ona 17.01.19 i potrwa do 23.01.19. Można w niej nabyć 2 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Dunbar
Ebook Patrick Melrose

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ (komplet). Autorstwo Jerzy Grębosz nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 1696 stron.

Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ (komplet)

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Ekonomia wdzięczności, Gary Vaynerchuk, 289 stron
  2. Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów, Robert C. Martin, 386 stron
  3. Zwinne wytwarzanie oprogramowania. Najlepsze zasady, wzorce i praktyki, Robert C. Martin, 544 stron
Czytaj podobne  #14.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Ekonomia wdzięczności
Ebook Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów
Ebook Zwinne wytwarzanie oprogramowania. Najlepsze zasady, wzorce i praktyki

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook C# 7.1 i .NET Core 2.0 dla programistów aplikacji wieloplatformowych. Jest to nowy ebook autorstwa Mark J. Price. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 672 stron.

C# 7.1 i .NET Core 2.0 dla programistów aplikacji wieloplatformowych
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Trzy Sztuki w Antarktyce. Pierwsza artystyczna wyprawa polskich twórców do Antarktyki, Bartosz Stróżyński, 312 stron
  2. Milioner i bogini, Vi Keeland, Penelope Ward, 280 stron
  3. Malarstwo. Najpiękniejsze obrazy, Justyna Łabądź, 448 stron

Ebook Trzy Sztuki w Antarktyce. Pierwsza artystyczna wyprawa polskich twórców do Antarktyki
Ebook Milioner i bogini
Ebook Malarstwo. Najpiękniejsze obrazy

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu