#17.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 17.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-17

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 17.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Inwestuj rozsądnie, prowadź biznes efektywnie [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #128: Inwestuj rozsądnie, prowadź biznes efektywnie [-45%]. Ruszyła ona 16.02.19 i potrwa do 22.02.19. Można w niej nabyć 65 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook 10-procentowy przedsiębiorca. Stwórz swój mikrobiznes bez rezygnacji z etatu
Ebook Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach
Ebook O biznesie w internecie. Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty. Autorstwo Robert C. Martin nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 424 stron.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

Czytaj podobne  #24.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Python. Zacznij programować!, Rob Miles, 644 stron
  2. Esencjalista, Greg McKeown, 288 stron
  3. Kiedy nie ufać statystykom?, Janina Bąk, 82 stron

Ebook Python. Zacznij programować!
Ebook Esencjalista
Ebook Kiedy nie ufać statystykom?

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Nikola Tesla. Przyszłość jest moja. Jest to nowy ebook autorstwa Radosław Gawlik. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 34 stron.

Nikola Tesla. Przyszłość jest moja
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. RODO w szkole w sprawach kadrowo-płacowych, Michał Kowalski, 21 stron
  2. Drewno w energetyce, Mateusz Szubel, Wojciech Goryl, 164 stron
  3. Atlas turystyczny Bułgarii, Iwan Sepetliew, 192 stron

Ebook RODO w szkole w sprawach kadrowo-płacowych
Ebook Drewno w energetyce
Ebook Atlas turystyczny Bułgarii

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu