#18.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 18.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-18

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 18.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja LITERATURA, KTÓRĄ MUSISZ PRZECZYTAĆ!  [do -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #226: LITERATURA, KTÓRĄ MUSISZ PRZECZYTAĆ! [do -50%]. Ruszyła ona 14.03.19 i potrwa do 20.03.19. Można w niej nabyć 64 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Wiktoria
Ebook Spalone mosty
Ebook Zima w Siedlisku

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Żeglarze nocy i inne opowiadania. Autorstwo George R.R. Martin nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 344 stron.

Żeglarze nocy i inne opowiadania

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Milioner i bogini, Vi Keeland, Penelope Ward, 280 stron
  2. Europa w zimie, Dave Hutchinson, 376 stron
  3. Sponsor. Tom 1, K.N. Haner, 512 stron
Czytaj podobne  #01.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Milioner i bogini
Ebook Europa w zimie
Ebook Sponsor. Tom 1

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Różeniec górski – złoty korzeń. Jest to nowy ebook autorstwa Richard P. Brown, Patricia L. Gerbarg. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 369 stron.

Różeniec górski - złoty korzeń
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Sekrety podejmowania trafnych decyzji, Roger Dawson, 294 stron
  2. Amos Decker (#4). Miasto upadłych, David Baldacci, 400 stron
  3. Zbiór zadań z algebry liniowej część I, Jacek Kłopotowski, Maria Ekes, 120 stron

Ebook Sekrety podejmowania trafnych decyzji
Ebook Amos Decker (#4). Miasto upadłych
Ebook Zbiór zadań z algebry liniowej część I

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu