#18.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 18.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-18

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 18.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki LITERATURA KOBIECA I OBYCZAJ [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1234: Promocja na ebooki LITERATURA KOBIECA I OBYCZAJ [do -45%]. Ruszyła ona 16.09.19 i potrwa do 22.09.19. Można w niej nabyć 49 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Zima w Siedlisku
Ebook Spalone mosty
Ebook Miejsce na ziemi

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Zamrożone płomienie. Trylogia OXEN. cz. 3. Autorstwo Jens Henrik Jensen nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 568 stron.

Zamrożone płomienie. Trylogia OXEN. cz. 3

Czytaj podobne  #17.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Wakacje w Trzeciej Rzeszy. Narodziny faszyzmu oczami zwykłych ludzi, Julia Boyd, 480 stron
  2. Harry Hole (#12). Nóż, Jo Nesb, 464 stron
  3. Grzechy Sevina, Penelope Ward, 304 stron

Ebook Wakacje w Trzeciej Rzeszy. Narodziny faszyzmu oczami zwykłych ludzi
Ebook Harry Hole (#12). Nóż
Ebook Grzechy Sevina

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Miasto duchów. Jest to nowy ebook autorstwa Krzysztof Bochus. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 334 stron.

Miasto duchów
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Nie mogę się doczekać… kiedy wreszcie pójdę do nieba, Fannie Flagg, 344 stron
  2. Biblia rentiera, Daniel Tokarz, 272 stron
  3. Medytacja dla zabieganych. Jak w 8 tygodni zmienić swoje życie, Dorota Mrówka, 168 stron

Ebook Nie mogę się doczekać... kiedy wreszcie pójdę do nieba
Ebook Biblia rentiera
Ebook Medytacja dla zabieganych. Jak w 8 tygodni zmienić swoje życie

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #02.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu