#19.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 19.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-19

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 19.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Biografie, wywiady, wspomnienia, listy | do -55%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #414: Promocja na ebooki Biografie, wywiady, wspomnienia, listy | do -55%. Ruszyła ona 16.06.19 i potrwa do 22.06.19. Można w niej nabyć 17 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Jerzy Grotowski. Tom 2: Źródła, inspiracje, konteksty. Prace z lat 1999-2009
Ebook Jerzy Grotowski. Tom 1: Źródła, inspiracje, konteksty
Ebook Chwile oderwane

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Śmiały podryw. Autorstwo Scarlett Cole nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 352 stron.

Śmiały podryw

Czytaj podobne  #27.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  2. Korzystanie z usług Microsoft Office 365 Prowadzenie małej firmy w chmurze, Hill Brett, 396 stron
  3. Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie, Dan Ariely, 348 stron

Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
Ebook Korzystanie z usług Microsoft Office 365 Prowadzenie małej firmy w chmurze
Ebook Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Asymetria. Jest to nowy ebook autorstwa Lisa Halliday. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 384 stron.

Asymetria
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Basia i wyprawa do lasu, Zofia Stanecka, 24 stron
  2. Chłopak z ulicy i systemu, Łukasz Motyka, 54 stron
  3. Deep Learning. Praca z językiem Python i biblioteką Keras, Francois Chollet, 368 stron

Ebook Basia i wyprawa do lasu
Ebook Chłopak z ulicy i systemu
Ebook Deep Learning. Praca z językiem Python i biblioteką Keras

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #26.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu