#19.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 19.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-19

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 19.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Związki, rodzina, relacje [Wydawnictwo w Drodze -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2094: Promocja na ebooki Związki, rodzina, relacje [Wydawnictwo w Drodze -45%]. Ruszyła ona 18.12.19 i potrwa do 24.12.19. Można w niej nabyć 22 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Rodzina, czyli transcendencja w majtkach
Ebook Nauczmy się żyć razem. Pierwsze kroki w małżeństwie
Ebook Krótka kołdra. O dialogu małżeńskim

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Czytaj podobne  #03.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Żmijowisko. Autorstwo Wojciech Chmielarz nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 480 stron.

Żmijowisko

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Wybij się! , Gary Vaynerchuk , 113 stron
  2. Kolejne 365 dni, Blanka Lipińska, 448 stron
  3. English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko, Beata Błaszczyk, 288 stron

Ebook Wybij się!
Ebook Kolejne 365 dni
Ebook English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Metaekonomia II. Zagadnienia z filozofii makroekonomii. Jest to nowy ebook autorstwa Franciszek Chwałczyk, Paul H. Dembinski, Peter Galbács, Wojciech Giza, Marcin Gorazda, Łukasz Hardt, Tomasz Kwarciński, Daniel M. Hausman, Jakub Janus, Mariusz Maziarz, Stanisław Mazur, Michał Możdżeń, Robert Mróz, Krystian Mucha, Jerzy Osiatyński, Bartosz Scheuer, Paweł Śliwowski, Emilia Tomczyk, Jacek Wallusch, Agnieszka Wincewicz-Price. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 464 stron.

Metaekonomia II. Zagadnienia z filozofii makroekonomii
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Irlandia, Edward Rutherfurd, 856 stron
  2. Kalendarz Create Yourself 2020, Mateusz Grzesiak, 464 stron
  3. Zostaje w rodzinie, Adela Jurowska, 300 stron

Ebook Irlandia
Ebook Kalendarz Create Yourself 2020
Ebook Zostaje w rodzinie

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Czytaj podobne  #02.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu