#20.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 20.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-20

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 20.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Ekscentrycy, którzy dostali się w potężne tryby historii...

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #246: Ekscentrycy, którzy dostali się w potężne tryby historii…. Ruszyła ona 20.03.19 i potrwa do 26.03.19. Można w niej nabyć 1 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Na zdrowie Porady dr Górnickiej. Autorstwo Jadwiga Górnicka, Sabina Zwolińka-Kańtoch nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 420 stron.

Na zdrowie Porady dr Górnickiej

Czytaj podobne  #26.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron
  2. Zapisane w pamięci, Ewa Pirce, 608 stron
  3. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron

Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji
Ebook Zapisane w pamięci
Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Miłość z błękitnego nieba. Jest to nowy ebook autorstwa Krystyna Mirek. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 245 stron.

Miłość z błękitnego nieba
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Jak sfałszować wybory, Piotr Kościński, 232 stron
  2. Intensywna terapia stanu astmatycznego. Przygotowanie dawcy narządów, Zdzisław Kruszyński, 192 stron
  3. 2 pułk artylerii lekkiej Legionów w kampanii wrześniowej 1939 roku, Monika Sikora, 256 stron

Ebook Jak sfałszować wybory
Ebook Intensywna terapia stanu astmatycznego. Przygotowanie dawcy narządów
Ebook 2 pułk artylerii lekkiej Legionów w kampanii wrześniowej 1939 roku

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu