#20.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 20.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-05-20

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 20.05.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki MARKUS ZUSAK [-30%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #150: Promocja na ebooki MARKUS ZUSAK [-30%]. Ruszyła ona 15.05.19 i potrwa do 21.05.19. Można w niej nabyć 4 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Posłaniec
Ebook Złodziejka książek
Ebook Gliniany most

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Złączeni honorem. Autorstwo Cora Reilly nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 223 stron.

Złączeni honorem

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #29.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Zrozumieć Feliksa, Zoltan Fördős, 400 stron
  2. Czarna owieczka, Jan Grabowski, 24 stron
  3. Duchowni o duchownych, Artur Nowak, 200 stron

Ebook Zrozumieć Feliksa
Ebook Czarna owieczka
Ebook Duchowni o duchownych

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Zdjęcie. Jest to nowy ebook autorstwa Leszek Szaruga. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 154 stron.

Zdjęcie
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. GarIngawi Wyspa Szczęśliwa TOM I. Oczekiwanie, Anna Borkowska, 250 stron
  2. Zerwana genealogia, Mirosława Grabowska, 334 stron
  3. GarIngawi Wyspa Szczęśliwa Tom 2. Dzieje Nulani, Anna Borkowska, 256 stron

Ebook GarIngawi Wyspa Szczęśliwa TOM I. Oczekiwanie
Ebook Zerwana genealogia
Ebook GarIngawi Wyspa Szczęśliwa Tom 2. Dzieje Nulani

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu