#20.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 20.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-20

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 20.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki BIOGRAFIE | WSPOMNIENIA | DZIENNIKI | -55%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #403: Promocja na ebooki BIOGRAFIE | WSPOMNIENIA | DZIENNIKI | -55%. Ruszyła ona 15.06.19 i potrwa do 21.06.19. Można w niej nabyć 12 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Dokumenty podróży
Ebook Nieskalana sławą. Życie i dzieło Marii Skłodowskiej-Curie
Ebook Zapomniani bohaterowie powojennej Polski

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Grosz do grosza. Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych. Autorstwo Dan Ariely, Jeff Kreisler nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 242 stron.

Grosz do grosza. Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych

Czytaj podobne  #15.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Złota klatka, Camilla Läckberg, 400 stron
  2. Zbuntowany dziedzic, Penelope Ward, Vi Keeland, 272 stron
  3. X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy, Dermot Turing, 352 stron

Ebook Złota klatka
Ebook Zbuntowany dziedzic
Ebook X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Marcin Luter – twórca pseudoreformacji. Jest to nowy ebook autorstwa Marceli Nowakowski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 44 stron.

Marcin Luter - twórca pseudoreformacji
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury, K.N.Haner, 304 stron
  2. Wyspy Zielonego Przylądka. Michelin. Wydanie 1, praca zbiorowa, 128 stron
  3. Dziwka, Anna Mazurek, 360 stron

Ebook Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
Ebook Wyspy Zielonego Przylądka. Michelin. Wydanie 1
Ebook Dziwka

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #23.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu