#20.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 20.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-20

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 20.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki BIOGRAFIE | WSPOMNIENIA | DZIENNIKI | -55%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #403: Promocja na ebooki BIOGRAFIE | WSPOMNIENIA | DZIENNIKI | -55%. Ruszyła ona 15.06.19 i potrwa do 21.06.19. Można w niej nabyć 12 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Dokumenty podróży
Ebook Nieskalana sławą. Życie i dzieło Marii Skłodowskiej-Curie
Ebook Zapomniani bohaterowie powojennej Polski

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Grosz do grosza. Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych. Autorstwo Dan Ariely, Jeff Kreisler nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 242 stron.

Grosz do grosza. Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Złota klatka, Camilla Läckberg, 400 stron
  2. Zbuntowany dziedzic, Penelope Ward, Vi Keeland, 272 stron
  3. X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy, Dermot Turing, 352 stron
Czytaj podobne  #05.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Złota klatka
Ebook Zbuntowany dziedzic
Ebook X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Marcin Luter – twórca pseudoreformacji. Jest to nowy ebook autorstwa Marceli Nowakowski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 44 stron.

Marcin Luter - twórca pseudoreformacji
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury, K.N.Haner, 304 stron
  2. Wyspy Zielonego Przylądka. Michelin. Wydanie 1, praca zbiorowa, 128 stron
  3. Dziwka, Anna Mazurek, 360 stron

Ebook Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
Ebook Wyspy Zielonego Przylądka. Michelin. Wydanie 1
Ebook Dziwka

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu