#20.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 20.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-20

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 20.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Anne B. Ragde [-60%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #696: Promocja na ebooki Anne B. Ragde [-60%]. Ruszyła ona 18.07.19 i potrwa do 24.07.19. Można w niej nabyć 5 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Saga rodziny Neshov (Tom 2). Raki pustelniki
Ebook Saga rodziny Neshov (tom 4). Zawsze jest przebaczenie
Ebook Saga rodziny Neshov (Tom 3). Na pastwiska zielone

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Jaga. Autorstwo Katarzyna Berenika Miszczuk nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 347 stron.

Jaga

Czytaj podobne  #05.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Likwidatorzy Czarnobyla, Paweł Sekuła, 264 stron
  2. LUDZIE. KRÓTKA HISTORIA O TYM, JAK SPIEPRZYLIŚMY WSZYSTKO, Tom Phillips, 320 stron
  3. Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 352 stron

Ebook Likwidatorzy Czarnobyla
Ebook LUDZIE. KRÓTKA HISTORIA O TYM, JAK SPIEPRZYLIŚMY WSZYSTKO
Ebook Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Powrót Sherlocka Holmesa. Jest to nowy ebook autorstwa Arthur Conan Doyle. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 180 stron.

Powrót Sherlocka Holmesa
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. W pogoni za słońcem, Linda Geddes, 208 stron
  2. Magia w kolorze lilaróż, Grzegorz Kasdepke, 48 stron
  3. Pieśni dawnej Jonki. Część II , Część II, 650 stron

Ebook W pogoni za słońcem
Ebook Magia w kolorze lilaróż
Ebook  Pieśni dawnej Jonki. Część II

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #09.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu