#20.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 20.11.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-11-20

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 20.11.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Się czyta, się wie!

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1832: Promocja na ebooki Się czyta, się wie!. Ruszyła ona 19.11.19 i potrwa do 22.11.19. Można w niej nabyć 20 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości
Ebook Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę leczenia
Ebook 10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty. Autorstwo Robert C. Martin nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 424 stron.

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

Czytaj podobne  #28.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. O północy w Czarnobylu. Nieznana prawda o największej nuklearnej katastrofie, Adam Higginbotham, 560 stron
  2. Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów, Robert C. Martin, 386 stron
  3. Wirus paniki. Historia kontrowersji wokół szczepionek i autyzmu, Seth Mnookin, 392 stron

Ebook O północy w Czarnobylu. Nieznana prawda o największej nuklearnej katastrofie
Ebook Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów
Ebook Wirus paniki. Historia kontrowersji wokół szczepionek i autyzmu

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Jak działać za pomocą słów? Proza Olgi Tokarczuk jako dyskurs krytyczny. Jest to nowy ebook autorstwa Katarzyna Kantner. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 336 stron.

Jak działać za pomocą słów? Proza Olgi Tokarczuk jako dyskurs krytyczny
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Pochyłe niebo. Ważka cz.3, Ewa Cielesz, 384 stron
  2. Powers of Darkness, Fred M. White, 233 stron
  3. Stella Fregelius. A Tale of Three Destinies, H. Rider Haggard, 326 stron

Ebook Pochyłe niebo. Ważka cz.3
Ebook Powers of Darkness
Ebook Stella Fregelius. A Tale of Three Destinies

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Czytaj podobne  #24.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu