#21.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 21.01.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-01-21

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 21.01.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Seria ARCHIPELAGI | do -45%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #56: Seria ARCHIPELAGI | do -45%. Ruszyła ona 21.01.19 i potrwa do 27.01.19. Można w niej nabyć 58 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Teraz
Ebook Trzy razy tak!
Ebook Moja córka komunistka

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Matematyka finansowa. Podstawy teoretyczne, przykłady, zadania.. Autorstwo Mieczysław Sobczyk nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 358 stron.

Matematyka finansowa. Podstawy teoretyczne, przykłady, zadania.

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Java. Kompendium programisty. Wydanie X, Herbert Schildt, 1152 stron
  2. Czy nauka pogrzebała Boga?, John C Lennox, 448 stron
  3. Python. Zacznij programować!, Rob Miles, 644 stron
Czytaj podobne  #12.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Java. Kompendium programisty. Wydanie X
Ebook Czy nauka pogrzebała Boga?
Ebook Python. Zacznij programować!

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Seria o komisarzu Williamie Wistingu (Tom 11.). Kod Kathariny. Jest to nowy ebook autorstwa Jorn Lier Horst. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 432 stron.

Seria o komisarzu Williamie Wistingu  (Tom 11.). Kod Kathariny
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Niebo, Przemysław Rudź, 448 stron
  2. 1919. Pierwszy rok wolności, Andrzej Chwalba, 376 stron
  3. Prymicja, Helena Mniszek, 41 stron

Ebook Niebo
Ebook 1919. Pierwszy rok wolności
Ebook Prymicja

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu