#21.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 21.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-21

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 21.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja VOCATIO [cała oferta do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #144: VOCATIO [cała oferta do -45%]. Ruszyła ona 21.02.19 i potrwa do 27.02.19. Można w niej nabyć 35 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Reformacja. Sukces czy porażka?
Ebook Nagie fakty
Ebook Dlaczego chrześcijanie chorują?

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Mieszkając z wrogiem. Autorstwo Penelope Ward nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 320 stron.

Mieszkając z wrogiem

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia, Kuba Wojewódzki, 488 stron
  2. Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1, Remigiusz Mróz, 496 stron
  3. Nowa historia ewolucji człowieka, Robin Dunbar, 254 stron
Czytaj podobne  #16.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia
Ebook Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1
Ebook Nowa historia ewolucji człowieka

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Sezon na Helu. Jest to nowy ebook autorstwa Andrzej Sosnowski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 56 stron.

Sezon na Helu
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Programowanie w ASP.NET Core, Dino Esposito, 508 stron
  2. Wypracowania F. H. Burnett “Mały lord”, praca zbiorowa, 21 stron
  3. Amor Fati 1(9)/2018 Czasoprzestrzenie, Agnieszka Lniak, Michal Kručko, 356 stron

Ebook Programowanie w ASP.NET Core
Ebook Wypracowania F. H. Burnett "Mały lord"
Ebook Amor Fati 1(9)/2018  Czasoprzestrzenie

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu