#21.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 21.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-21

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 21.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja MUSISZ TO WIEDZIEĆ! [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #251: MUSISZ TO WIEDZIEĆ! [do -45%]. Ruszyła ona 21.03.19 i potrwa do 27.03.19. Można w niej nabyć 38 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela
Ebook Prawo i pięść
Ebook Patrzeć, jak świat płonie. Rok Trumpa, Brexitu i Dobrej Zmiany. Marcin Makowski w rozmowie z Matthew Tyrmandem

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1. Autorstwo Remigiusz Mróz nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 496 stron.

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Żeglarze nocy i inne opowiadania, George R.R. Martin, 344 stron
  2. Głosy. Co się zdarzyło na wyspie Jersey, Dionisios Sturis, Ewa Winnicka, 224 stron
  3. Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza, Dominik Szczepański, 464 stron
Czytaj podobne  #07.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Żeglarze nocy i inne opowiadania
Ebook Głosy. Co się zdarzyło na wyspie Jersey
Ebook Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook To, co zostaje. Jest to nowy ebook autorstwa Tim Weaver. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 560 stron.

To, co zostaje
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Cudotwórcy z Krakowa, Anna Madejak, 148 stron
  2. Między kreatywnością a próżnowaniem, Łukasz Młyńczyk, 196 stron
  3. Modernizacja administracji, Grzegorz Rydlewski, 274 stron

Ebook Cudotwórcy z Krakowa
Ebook Między kreatywnością a próżnowaniem
Ebook Modernizacja administracji

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu