#21.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 21.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-05-21

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 21.05.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Zrelaksuj się przy dobrym romansie! [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #188: Promocja na ebooki Zrelaksuj się przy dobrym romansie! [-45%]. Ruszyła ona 21.05.19 i potrwa do 27.05.19. Można w niej nabyć 58 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Ukryte uczucia
Ebook Chłopak, który o mnie walczył
Ebook Kuba. Zielony Przewodnik. Wydanie 1

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Czarna owieczka. Autorstwo Jan Grabowski nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 24 stron.

Czarna owieczka

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Taśmy rodzinne, Maciej Marcisz, 241 stron
  2. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  3. Niepokorna królowa, Meghan March, 232 stron
Czytaj podobne  #02.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Taśmy rodzinne
Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
Ebook Niepokorna królowa

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Mgły Toskanii. Jest to nowy ebook autorstwa Natasza Socha. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 225 stron.

Mgły Toskanii
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Arystokracja. Powojenne losy polskich rodów, Agnieszka Lewandowska-Kąkol, 376 stron
  2. Programowanie w języku Ruby. Mikrousługi i konteneryzacja, Michał Sobczak, 248 stron
  3. Sztuka powieści, Praca zbiorowa, 347 stron

Ebook Arystokracja. Powojenne losy polskich rodów
Ebook Programowanie w języku Ruby. Mikrousługi i konteneryzacja
Ebook Sztuka powieści

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu