#21.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 21.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-21

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 21.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Wydawnictwo Psychoskok [do -55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #435: Promocja na ebooki Wydawnictwo Psychoskok [do -55%]. Ruszyła ona 18.06.19 i potrwa do 24.06.19. Można w niej nabyć 120 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Wrota Światów
Ebook Łańcuch krwi. Część II. Dziedzictwo towarzysza Kozakowa
Ebook Bracia Karamazow

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe. Autorstwo Elżbieta Turlej nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 230 stron.

Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe

Czytaj podobne  #23.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie, Dan Ariely, 348 stron
  2. Czterej jeźdźcy Apokalipsy, Harris, Dawkins, Dennett, Hitchens, 176 stron
  3. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron

Ebook Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie
Ebook Czterej jeźdźcy Apokalipsy
Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Diagnostyka bakteriologiczna. Jest to nowy ebook autorstwa Eligia Szewczyk. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 620 stron.

Diagnostyka bakteriologiczna
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Peru. Zielony Przewodnik. Wydanie 1, praca zbiorowa, 352 stron
  2. Policjanci i gangsterzy. Kulisy śledztw i tajemnice CBŚ, Krzysztof Wójcik, 352 stron
  3. Zagubiony przedsiębiorca. Brutalnie szczery przewodnik po świecie startupów, Rand Fishkin, 304 stron

Ebook Peru. Zielony Przewodnik. Wydanie 1
Ebook Policjanci i gangsterzy. Kulisy śledztw i tajemnice CBŚ
Ebook Zagubiony przedsiębiorca. Brutalnie szczery przewodnik po świecie startupów

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #09.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu