#22.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 22.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-22

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 22.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Wydawnictwo Smak Słowa - cała oferta [TYLKO 3 DNI -60%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #250: Wydawnictwo Smak Słowa – cała oferta [TYLKO 3 DNI -60%]. Ruszyła ona 21.03.19 i potrwa do 23.03.19. Można w niej nabyć 97 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Projekt zdrowie. Szwedzki poradnik inteligenta. Jak świadomie wyćwiczyć ciało i umysł
Ebook Bezdzietność. Perspektywa społeczno-kulturowa
Ebook To Ty jesteś Bobbym Fischerem

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5. Autorstwo T.M. Frazier nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 112 stron.

Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5

Czytaj podobne  #30.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron
  2. Internat, Serhij Żadan, 288 stron
  3. Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1, Jakub Szamałek, 448 stron

Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji
Ebook Internat
Ebook Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień. Jest to nowy ebook autorstwa Laura Ellen Anderson. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 232 stron.

Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Jan Walc. Biografia opozycjonisty, Jan Olaszek, 440 stron
  2. Alyssa z innej krainy. Alyssa i obłęd. Tom 2, A.G. Howard, 361 stron
  3. Opętani i święci, Leon Baar, 373 stron

Ebook Jan Walc. Biografia opozycjonisty
Ebook Alyssa z innej krainy. Alyssa i obłęd. Tom 2
Ebook Opętani i święci

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #14.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu