#22.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 22.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-22

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 22.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki -15zł NA CAŁĄ OFERTĘ! Świętuj z nami Dzień Ojca!

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #471: Promocja na ebooki -15zł NA CAŁĄ OFERTĘ! Świętuj z nami Dzień Ojca!. Ruszyła ona 22.06.19 i potrwa do 23.06.19. Można w niej nabyć 0 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Niepokorna królowa. Autorstwo Meghan March nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 232 stron.

  Niepokorna królowa

  Czytaj podobne  #25.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie, Dan Ariely, 348 stron
  2. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron
  3. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron

  Ebook Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie
  Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji
  Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Niebezpieczne związki. Les liaisons dangereuses. Jest to nowy ebook autorstwa Pierre Choderlos de Laclos. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 1700 stron.

  Niebezpieczne związki. Les liaisons dangereuses
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Księga szeptów, Varujan Vosganian, 464 stron
  2. Kraków i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2, Michał Franaszek, 192 stron
  3. Jak być piłkarzem. Dwa metry śmiechu, Peter Crouch, Tom Fordyce, 376 stron

  Ebook Księga szeptów
  Ebook Kraków i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2
  Ebook Jak być piłkarzem. Dwa metry śmiechu

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu