#22.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 22.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-22

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 22.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Przygody, przyjaźnie, miłość. [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #719: Promocja na ebooki Przygody, przyjaźnie, miłość. [do -45%]. Ruszyła ona 20.07.19 i potrwa do 26.07.19. Można w niej nabyć 31 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Era supernowej. Autorstwo Cixin Liu nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 488 stron.

  Era supernowej

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Po piśmie, Jacek Dukaj, 416 stron
  2. Zbuntowane serce, Penelope Ward, Vi Keeland, 272 stron
  3. Złączeni honorem, Cora Reilly, 223 stron
  Czytaj podobne  #12.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook Po piśmie
  Ebook Zbuntowane serce
  Ebook Złączeni honorem

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Przedziwne są Twe dzieła, Panie. Jest to nowy ebook autorstwa Tatiana Polakowa. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 217 stron.

  Przedziwne są Twe dzieła, Panie
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Pieśni dawnej Jonki. Część II , Część II, 650 stron
  2. Hermeneutyka. Od sztuki interpretacji do teorii i filozofii rozumienia, Andrzej Przyłębski, 368 stron
  3. Toto, Małgorzata Gwiazda-Elmerych, 190 stron

  Ebook Pieśni dawnej Jonki. Część II
  Ebook Hermeneutyka. Od sztuki interpretacji do teorii i filozofii rozumienia
  Ebook Toto

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu