#23.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 23.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-23

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 23.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja KLASYCZNA LITERATURA W WERSJI AUDIO! [-50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #132: KLASYCZNA LITERATURA W WERSJI AUDIO! [-50%]. Ruszyła ona 18.02.19 i potrwa do 24.02.19. Można w niej nabyć 4 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Zombie
Ebook Przejęcie
Ebook Osiedle marzeń

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem. Autorstwo Laura Vanderkam nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 168 stron.

Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem

Czytaj podobne  #01.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Przebij się!, Gary Vaynerchuk, 284 stron
  2. # to o nas, Piotr C, 416 stron
  3. Nieodgadniona, Remigiusz Mróz, 400 stron

Ebook Przebij się!
Ebook # to o nas
Ebook Nieodgadniona

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Czerwień Niebieskiego Jeruzalem. Jest to nowy ebook autorstwa Marko Rupnik. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 241 stron.

Czerwień Niebieskiego Jeruzalem
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Ten jeden dzień, Kaira Rouda, 258 stron
  2. Wypracowania Jan Kochanowski – Treny, praca zbiorowa, 22 stron
  3. Jednominutowy Menedżer i przywództwo, Ken Blanchard, Patricia Zigarmi, Drea Zigarmi, 107 stron

Ebook Ten jeden dzień
Ebook Wypracowania Jan Kochanowski - Treny
Ebook Jednominutowy Menedżer i przywództwo

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu