#23.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 23.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-23

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 23.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Miejsca i ich historie... [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #480: Promocja na ebooki Miejsca i ich historie… [-55%]. Ruszyła ona 23.06.19 i potrwa do 29.06.19. Można w niej nabyć 7 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Zamki konwentualne w państwie krzyżackim w Prusach
Ebook Paryskie pasaże

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Fast Languages. Szybka nauka języków obcych. Autorstwo Mateusz Grzesiak nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 240 stron.

Fast Languages. Szybka nauka języków obcych

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #23.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Grosz do grosza. Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych, Dan Ariely, Jeff Kreisler, 242 stron
  2. Kółko się pani urwało, Jacek Galiński, 189 stron
  3. Złota klatka, Camilla Läckberg, 400 stron

Ebook Grosz do grosza. Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych
Ebook Kółko się pani urwało
Ebook Złota klatka

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Fatalna czarownica. Znowu w akcji. Jest to nowy ebook autorstwa Jill Murphy. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 104 stron.

Fatalna czarownica. Znowu w akcji
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Bank Nucingena. La Maison Nucingen, Honoré de Balzac, 282 stron
  2. Efektor, Thomas Arnold, 368 stron
  3. Amos. Prorok, pasterz z Tekoa cz.4 E-BOOK, Francine Rivers, 208 stron

Ebook Bank Nucingena. La Maison Nucingen
Ebook Efektor
Ebook Amos. Prorok, pasterz z Tekoa cz.4 E-BOOK

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #29.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu