#24.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 24.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-24

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 24.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Uczymy się języków! [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1324: Promocja na ebooki Uczymy się języków! [-45%]. Ruszyła ona 24.09.19 i potrwa do 30.09.19. Można w niej nabyć 22 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Cold Little Hand
Ebook Angielski kryminał z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries
Ebook Klassische falle. Niemiecki kryminał z ćwiczeniami

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo. Autorstwo Brian Tracy nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 320 stron.

Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo

Czytaj podobne  #15.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. WKRĘCENI, Steve Cavanagh, 416 stron
  2. Sapiens. Od zwierząt do bogów, Yuval Noah Harari, 544 stron
  3. Myśl jak programista. Techniki kreatywnego rozwiązywania problemów, V. Anton Spraul, 280 stron

Ebook WKRĘCENI
Ebook Sapiens. Od zwierząt do bogów
Ebook Myśl jak programista. Techniki kreatywnego rozwiązywania problemów

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Z goryczy soli moja radość. Opowieść o samotnym rejsie Komandorem przez Atlantyk. Jest to nowy ebook autorstwa Teresa Remiszewska. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 328 stron.

Z goryczy soli moja radość. Opowieść o samotnym rejsie Komandorem przez Atlantyk
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień, o. Augustyn Pelanowski OSPPE, 312 stron
  2. Piła mojego dzieciństwa i młodości. Wspomnienia, Arno Giese, 213 stron
  3. Sebastopol. Historisch-politischer Roman aus der Gegenwart. Band III, John Retcliffe, 1787 stron

Ebook Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień
Ebook Piła mojego dzieciństwa i młodości. Wspomnienia
Ebook Sebastopol. Historisch-politischer Roman aus der Gegenwart. Band III

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Czytaj podobne  #08.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu