#25.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 25.01.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-01-25

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 25.01.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Relacje, związki, rodzina... [poradniki -55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #66: Relacje, związki, rodzina… [poradniki -55%]. Ruszyła ona 25.01.19 i potrwa do 31.01.19. Można w niej nabyć 22 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Udane wesele. Jak profesjonalnie i tanio przygotować wesele, które zachwyci Waszych gości
Ebook Dlaczego on mnie nie słucha?. 43 sprawdzone sposoby, jak dogadać się z partnerem i cieszyć szczęśliwym związkiem
Ebook TOXIC 2. Jak poradzić sobie z miłością, która Cię niszczy

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Python. Zacznij programować!. Autorstwo Rob Miles nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 644 stron.

Python. Zacznij programować!

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Algorytmy. Wydanie IV, Robert Sedgewick, Kevin Wayne, 952 stron
  2. Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie, Charles Duhigg, 424 stron
  3. Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament, pod redakcją Macieja Dutko, 800 stron
Czytaj podobne  #11.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Algorytmy. Wydanie IV
Ebook Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie
Ebook Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Nie ma cnoty bez przyjemności. Życie moralne jako przyjaźń z Bogiem. Jest to nowy ebook autorstwa Jean Marie Gueullette OP. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 192 stron.

Nie ma cnoty bez przyjemności. Życie moralne jako przyjaźń z Bogiem
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Życie i czasy Mistrza Haxerlina, Jacek Wróbel, 370 stron
  2. Zioła. Lekarstwa z pol i ogrodów, Opracowanie zbiorowe, 304 stron
  3. Atlas jeździectwa, Opracowanie Zbiorowe, 192 stron

Ebook Życie i czasy Mistrza Haxerlina
Ebook Zioła. Lekarstwa z pol i ogrodów
Ebook Atlas jeździectwa

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu