#25.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 25.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-25

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 25.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Piotr C. Ebooki i audiobooki -50%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #253: Piotr C. Ebooki i audiobooki -50%. Ruszyła ona 21.03.19 i potrwa do 27.03.19. Można w niej nabyć 4 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Pokolenie Ikea
Ebook Brud
Ebook # to o nas

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Milioner i bogini. Autorstwo Vi Keeland, Penelope Ward nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 280 stron.

Milioner i bogini

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Krwawy las, Geraint Jones, 408 stron
  2. Zwrotnice dziejów. Alternatywne historie Polski, Andrzej Chwalba, Wojciech Harpula, 352 stron
  3. Król bez skrupułów, Meghan March, 232 stron
Czytaj podobne  #17.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Krwawy las
Ebook Zwrotnice dziejów. Alternatywne historie Polski
Ebook Król bez skrupułów

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Furia. Jest to nowy ebook autorstwa Sandra Brown. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 372 stron.

Furia
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Polscy poszukiwacze złota, Mateusz Będkowski, 416 stron
  2. Dwunastu, Justin Cronin, 672 stron
  3. Kwintesencja Q. Potwory z ciemności. Tom 2, Pepper Winters, 360 stron

Ebook Polscy poszukiwacze złota
Ebook Dwunastu
Ebook Kwintesencja Q. Potwory z ciemności. Tom 2

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu