#25.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 25.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-25

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 25.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Thrillery z dawką adrenaliny. / do -45%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #486: Promocja na ebooki Thrillery z dawką adrenaliny. / do -45%. Ruszyła ona 24.06.19 i potrwa do 30.06.19. Można w niej nabyć 66 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Raport Turnera
Ebook Pielgrzym
Ebook Na kocią łapę

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Śmiały podryw. Autorstwo Scarlett Cole nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 352 stron.

Śmiały podryw

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Czarna owieczka, Jan Grabowski, 24 stron
  2. X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy, Dermot Turing, 352 stron
  3. X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy, Dermot Turing, 352 stron
Czytaj podobne  #29.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Czarna owieczka
Ebook X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy
Ebook X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Głos w wietrze. Znamię lwa tom I E-BOOK. Jest to nowy ebook autorstwa Francine Rivers. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 644 stron.

Głos w wietrze. Znamię lwa tom I E-BOOK
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Toksyczność, Jarosław Czechowicz, 256 stron
  2. Grzechu warta. Tom 3, Agata Przybyłek, 376 stron
  3. Accounting challenges in business processes, Aleksandra Sulik-Górecka, Marzena Strojek-Filus, 143 stron

Ebook Toksyczność
Ebook Grzechu warta. Tom 3
Ebook Accounting challenges in business processes

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu