#25.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 25.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-25

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 25.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Przygody, przyjaźnie, miłość. [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #719: Promocja na ebooki Przygody, przyjaźnie, miłość. [do -45%]. Ruszyła ona 20.07.19 i potrwa do 26.07.19. Można w niej nabyć 31 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Serotonina. Autorstwo Michel Houellebecq nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 218 stron.

  Serotonina

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe, Elżbieta Turlej, 230 stron
  2. Zbuntowane serce, Penelope Ward, Vi Keeland, 272 stron
  3. Niebezpieczna gra, Emilia Wituszyńska, 312 stron
  Czytaj podobne  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe
  Ebook Zbuntowane serce
  Ebook Niebezpieczna gra

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Mity i androny. Jest to nowy ebook autorstwa Lech Brywczyński. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 201 stron.

  Mity i androny
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna, Ewa Anna Swat, 232 stron
  2. Zatoka milczenia, Emma Viskic, 352 stron
  3. Dziewczyna taka jak ja, Ginger Scott, 360 stron

  Ebook Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna
  Ebook Zatoka milczenia
  Ebook Dziewczyna taka jak ja

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu