#25.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 25.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-25

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 25.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Nowoczesna synteza historii starożytnej / -40%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2140: Promocja na ebooki Nowoczesna synteza historii starożytnej / -40%. Ruszyła ona 23.12.19 i potrwa do 29.12.19. Można w niej nabyć 9 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Historia powszechna. Starożytność

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania. Autorstwo Al Sweigart nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 560 stron.

Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Izabela. Wojownicza królowa, Kirstin Downey, 564 stron
  2. Opowiadania bizarne, Olga Tokarczuk, 256 stron
  3. Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1, Jakub Szamałek, 448 stron
Czytaj podobne  #17.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Izabela. Wojownicza królowa
Ebook Opowiadania bizarne
Ebook Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Data Science. Programowanie, analiza i wizualizacja danych z wykorzystaniem języka R. Jest to nowy ebook autorstwa Michael Freeman, Joel Ross. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 360 stron.

Data Science. Programowanie, analiza i wizualizacja danych z wykorzystaniem języka R
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Podstawy biologii komórki t. 2, Bruce Alberts, Dennis Bray, Karen Hopkin, 450 stron
  2. The Sea-Gull. A Play In Four Acts, Anton Pavlovich Chekhov, 60 stron
  3. Sześć żyć i Cherry, Maciej Trawnicki, 117 stron

Ebook Podstawy biologii komórki t. 2
Ebook The Sea-Gull. A Play In Four Acts
Ebook Sześć żyć i Cherry

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu