#25.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 25.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-25

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 25.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Nowoczesna synteza historii starożytnej / -40%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2140: Promocja na ebooki Nowoczesna synteza historii starożytnej / -40%. Ruszyła ona 23.12.19 i potrwa do 29.12.19. Można w niej nabyć 9 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Historia powszechna. Starożytność

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania. Autorstwo Al Sweigart nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 560 stron.

Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania

Czytaj podobne  #13.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Izabela. Wojownicza królowa, Kirstin Downey, 564 stron
  2. Opowiadania bizarne, Olga Tokarczuk, 256 stron
  3. Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1, Jakub Szamałek, 448 stron

Ebook Izabela. Wojownicza królowa
Ebook Opowiadania bizarne
Ebook Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Data Science. Programowanie, analiza i wizualizacja danych z wykorzystaniem języka R. Jest to nowy ebook autorstwa Michael Freeman, Joel Ross. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 360 stron.

Data Science. Programowanie, analiza i wizualizacja danych z wykorzystaniem języka R
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Podstawy biologii komórki t. 2, Bruce Alberts, Dennis Bray, Karen Hopkin, 450 stron
  2. The Sea-Gull. A Play In Four Acts, Anton Pavlovich Chekhov, 60 stron
  3. Sześć żyć i Cherry, Maciej Trawnicki, 117 stron

Ebook Podstawy biologii komórki t. 2
Ebook The Sea-Gull. A Play In Four Acts
Ebook Sześć żyć i Cherry

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu